Loading...

0
Loading
Košík je prázdny

Kategórie

Kategórie

Doprava a platba

Slovenská pošta
Objednávku sa Vám pošta pokúsi doručit štandartne 2-4 pracovné dni po prevzatí na prepravu. V prípade nezastihnutia, Vám zásielku uložia na pobočke Pošty na dobu 7 dní. Číslo zásielky a stav doručenia Vám oznámia emailom a SMS správou.

Kuriérska služba - doručenie na adresu
Objednávku sa Vám kuriér pokúsi doručiť štandartne 2-4 pracovné dni po prevzatí na prepravu. Termín doručenia Vám oznámi kurier správou. Objednávku je možné uhradiť prepravcovi pri doručení platobnou kartou.

Kuriérska služba GLS
Objednávku sa Vám kuriér pokúsi doručiť štandartne 1-2 pracovné dni po prevzatí na prepravu. Približnú hodinu doručenia Vám oznámi SMS správou. Objednávku je možné uhradiť prepravcovi pri doručení platobnou kartou.


Kuriérska služba 123kurier
Objednávku sa Vám kuriér pokúsi doručiť štandartne 2-4 pracovné dni po prevzatí na prepravu. Objednávku je možné uhradiť prepravcovi pri doručení platobnou kartou.


Kuriérska služba SPS ( Slovak Parcel Services )
Objednávku sa Vám kuriér pokúsi doručiť štandartne 1-3 pracovné dni po prevzatí na prepravu. Približnú hodinu doručenia Vám oznámi SMS správou. Objednávku je možné uhradiť prepravcovi pri doručení platobnou kartou.

Výdajné miesto Zásielkovňa
Objednávku Vám štandartne doručíme do 1-3 pracovných dní po jej odoslaní na Vami zvolenú pobočku Zásielkovne. Pobočku zvolíte vedľa objednávkového formuláru. V prípade, že je na výdajnom mieste umožnená platba kartou, je možné objednávku uhradiť na výdajnom mieste platobnou kartou. Na výdajné miesto sa dostavte po prijatí SMS správy s heslom pre vyzdvihnutie zásielky.

U všetkých vyššie uvedených prepravcoch ponúkame možnosť platby na dobierku, online platobnou kartou ( platobné brány GoPay ), prípadne prevodom na bankovný účet (FIO banka, a.s.). Platba na dobierku je možná od hodnoty nákupu 4€. V prípade nižšej hodnoty tovaru nie je platba na dobierku možná.

Uvedené termíny doručenia nie sú záväzné a v rámci sezónnych vplyvov môže dôjsť k ich prípadným zmenám.