Loading...

0
Loading
Košík je prázdny

Kategórie

Kategórie

Vrátenie tovaru

Nepadol vám tovar "do ruky"? Kúpili ste príliš mnoho alebo sa nehodí farebný odtieň? Nevadí. Vďaka nášmu programu Garancia bezplatného vrátenia tovaru môžete Vašu zásielku vrátiť v klasickej lehote 14 dní od okamžiku, kedy ste ju obdŕžali a to úplne bezplatne. A je jedno, či úplne odstupujete od zmluvy, alebo vraciate len časť objednávky.

Ako postupovať, aby všetko prebehlo čo najrýchlejšie:
Kontaktujte nás emailom na info@zapardrobnych.eu o Vašom zámere odstúpiť od kúpnej zmluvy. Ak je dôvodom vrátenie tovaru funkčná vada alebo poškodenie výrobku, uveďte to prosím do daného emailu.
V emailu prosím uveďte číslo Vašej objednávky - ideálne citujte jeden z predchádzajúcich zaslaných emailov o prijatí alebo odoslaní objednávky, a číslo účtu pre vrátenie platby.
Po prijatí emailu Vašu žiadosť spracujeme a zašleme Vám potvrdenie o jeho prijatí na email spoločne s adresou pre doručenie. Žiadosť bude vybavená v pracovných dňoch do 24 hodín od jej prijatia na email.
Potvrdenie zaslané emailom prosím vytlačte a vložte do zásielky pred jej odoslaním. Tovar prosím vhodne zabaľte, aby nemohlo behom prepravy dôjsť k jeho poškodeniu.

Adresa pre doručenie vráteného tovaru:
Peter Schmidt
Dyjská 845/4
196 00  Praha 96 - Čakovice
Česká republika

Zásielku môžete zaslať Slovenskou poštou, prípadne ľubovoľne zvoleným prepravcom.

Zásielku nám môžete odoslať i prostredníctvom výdajných miest Zásielkovne ( služba Medzi nami ). Presný postup nájdete tu: https://youtu.be/s_agzuL-Bkw
Údaje pre odoslanie na výdajné miesto Zásielkovne:
Meno: RMA-VRATKY
Priezvisko: Vyplňte číslo Vašej objednávky
Email: info@zapardrobnych.eu
Pobočka pre doručenie: 1580 - CZ, Praha 18, Čakovice, Dyjská 845/4

Po doručení výrobku na náš sklad tovar skontrolujeme a vystavíme dobropis, ktorý následne preplatíme v prospech Vášho účtu.