Loading...

0
Loading
Košík je prázdny

Kategórie

Kategórie

Náhradná redukcia Micro USB - 5-pinový konektor pre dobíjacie USB kábel

Náhradná redukcia Micro USB - 5-pinový konektor pre dobíjacie USB kábel

USB kábel je vyrobený v klasickom guľatom profile, aký poznáte z väčšiny bežných káblov. Jeden koniec kábla obsahuje klasický USB konektor, ktorý možno zapojiť nielen do počítača, ale napríklad aj do nabíjačky s USB výstupom.

ID: 290618

100+ kusov vlastným skladom

Zboží máme přímo v našem skladu a v závislosti na vytížení skladu ho odešleme bez většího prodlení

2.59 €

Predalo sa již 65 kusov
Tento produkt si spolu s Vámi prezerá ďalších 11 ľudí

2.59

Zaujímavý je druhý koniec, ktorý disponuje nezvyklým 5 pinovým magnetickým konektorom s rozšíreným profilom. Ten je určený na prepojenie s magnetickou záslepkou pre štandardizovaný microUSB konektor.

Výhoda netradičného riešenia spočíva v tom, že s káblom nemusíte riešiť orientáciu konektora, je s ním celkovo oveľa ľahšie manipulácie. Magnet vás vždy navedie úplne presne na konektor. Magnetická záslepka microUSB konektora funguje súčasne aj ako krytka, teda máte konektor chránený pred poškodením častým vysúvaním a zasúvaním, ale aj v konektore nezostáva špina. Samotná inštalácia je jednoduchá, magnetickú záslepku vsuniete na stálo do microUSB konektora. Vďaka širšiemu profilu chráni aj okolie konektora. Potom stačí v prípade nutnosti pripojiť magnetický USB kábel a môžete začať nabíjať alebo synchronizovať dáta mobilného telefónu, smartphonu, alebo tabletu.

Všetky konektory USB kábla sú pevne zatavené a majú dokonale odtienený kryt. Samotný kábel umožňuje rýchlejšiu priepustnosť dát a tiež zvýšenú prúdovú záťaž, čo je vhodné predovšetkým pre už spomínané tablety. Použitie záslepky je vhodné pre akýkoľvek mobil, alebo tabliet s microUSB konektorom, ale najlepšie s rovnou hranou, aby krytka dosadla správne na svoje miesto. Pripájanie magnetického kábla je vhodné akoby hojdavým pohybom, nie ťahom, aby nedochádzalo k vybratie aj samotné záslepky, ktorá aj tak u tohto typu kábla drží pevne v konektore.

Netradičné USB kábel ponúka praktické využitie s množstvom skvelých riešení.

Vlastnosti magnetického USB kábla:
• Na jednej strane USB kábla je klasický USB konektor, typ A / samec, do klasického USB portu.
• Na druhej strane káblu sa nachádza inovatívne magnetický 5pin konektor s obojstrannou orientáciou.
• Tretí konektor v rade je tvorený samostatnou magnetickou záslepkou pre microUSB konektor.
• Okrúhly profil káblu s odolným povrchom a v magnetickom konektore schovaná LED indikácia dobíjania.
• Precízne vyrobený USB kábel s dostatočnou dĺžkou cca 1 meter a širším konektorom 16,6 x 15 mm.