Loading...

0
Loading
Košík je prázdny

Kategórie

Kategórie

Detský respirátor FFP2 NR - CL-P1 - 10 ks - kozmonauti - OEM

Zľava 21%
Bez DPH
Detský respirátor FFP2 NR - CL-P1 - 10 ks - kozmonauti - OEM

Exkluzívny detský respirátor FFP2 NR s detským motívom kozmonautov. Respirátor je vyrobený podľa normy EN 149:2001 + A1:2009, CE 2163. Ide o model bez výdychového ventilu, vďaka ktorému bude dieťa chrániť nielen seba, ale aj ostatných. Sterilne balené po desiatich kusoch - uvedená cena je za balenie 10 kusov.

Ďalšie informácie

ID: 7332992

36 kusov vlastným skladom

Zboží máme přímo v našem skladu a v závislosti na vytížení skladu ho odešleme bez většího prodlení

7.59 €
5.97 €

 

5.97

Detský respirátor FFP2 NR CL-P1 - 10 ks

Detský respirátor CL-P1 vykazuje filtračnú účinnosť až 95 %, takže poskytuje účinnú ochranu pred mikroorganizmami (baktériami, spóromi plesní, vírusmi) a tiež pred prachom a tuhými aj kvapalnými časticami.

Je vyrobený z priedušného materiálu šetrného k pokožke a zaistí maximálne pohodlie pri dlhodobom nosení. Sponka na individuálne prispôsobenie tvári a ergonomický tvar zaistia dokonalé tesnenie a ochranu dýchacích ciest. Ide o model bez výdychového ventilu, vďaka čomu chránite nielen seba, ale aj ostatných.

Hlavné znaky respirátora FFP2 NR CL-P1 CE 2163

 • poskytuje účinnú ochranu pred mikroorganizmami (baktériami, spórami plesní, vírusmi) a tiež pred prachom a tuhými aj kvapalnými časticami
 • ide o model bez výdychového ventilu, vďaka čomu chránite nielen seba, ale aj ostatných
 • vyrobený z priedušného materiálu šetrného k pokožke, ktorý zaisťuje maximálne pohodlie pri dlhodobom nosení
 • poskytuje plnú účinnosť až 8 hodín (1 pracovná smena)
 • uchytenie pomocou gumičiek - jednoduchá a rýchla manipulácia
 • integrovaná nastaviteľná spona na nos umožní jednoduché prispôsobenie tvári
 • EN149:2001 + A1:2009 a CE 2163 vytlačené na respirátore

Ministerstvo zdravotníctva Českej republiky dôrazne odporúča nosenie respirátorov FFP2/KN95 ako dostatočnú ochranu pred koronavírusom COVID-19.

Odporúčanie nosenia respirátorov KN95/FFP2 si môžete prečítať v UZNESENÍ VLÁDY ČESKEJ REPUBLIKY z 28. januára 2021, ktoré je voľne na stiahnutie priamo z webu Vlády ČR - TU.

Nižšie citujeme bod číslo 6:

„VI. Dôrazne odporúča zdržiavať sa v mieste bydliska iba s členmi vlastnej domácnosti a osobami, o ktoré sa člen domácnosti stará, a pri kontakte s inými osobami používať respirátor bez výdychového ventilu triedy FFP2 alebo KN95.“

Všeobecne poskytujú respirátory KN95 či FFP2 lepšiu ochranu ako látkové rúška a respirátory FFP3 poskytujú lepšiu ochranu ako respirátory FFP2/KN95.

Návod na správne použitie respirátorov

 1. Pred nasadením respirátora si dôkladne umyte ruky antibakteriálnym mydlom alebo aplikujte antibakteriálny gél, rozotrite ho a nechajte zaschnúť.
 2. Rozbaľte respirátor a umiestnite ho na tvár - dbajte pritom na to, aby maska tesne doliehala a zakrývala nos vrátane brady.
 3. Upravte si ho na tvári tak, aby respirátor doliehal a tesnil.
 4. Počas používania respirátora si nesiahajte na oči ani tvár (nečistoty a vírusy sa môžu dostať do tela aj cez očné sliznice, preto je vhodné masku používať v kombinácii s ochrannými okuliarmi).
 5. Masku odstráňte až po návrate do bezpečných priestorov a dbajte na to, aby ste sa nedotkli prednej filtračnej časti.
 6. Po sňatí masku vložte do vrecka a zahoďte do zmesového odpadu.
 7. Potom si dôkladne umyte ruky vodou a antibakteriálnym mydlom.