Loading...

0
Loading
Košík je prázdny

Kategórie

Kategórie

Aplikátor guliek Mr. Blast Insider

Zľava 16.7%
Aplikátor guliek Mr. Blast Insider

Patentovaný aplikátor Mr. Blast INSIDER je pre skutočných fajnšmekrov, ktorí si chcú dopriať svoju obľúbenú príchuť kedykoľvek a kdekoľvek. Zaručí vám extrémne rýchlu aplikáciu guľky do filtra bez toho, aby ste sa báli, že guľky rozsypete. S INSIDERom guľku aplikujete v dvoch jednoduchých krokoch a otvorom na vrchu ho ľahko doplníte.

Ďalšie informácie

ID: 7300405

5 kusov vlastným skladom

Zboží máme přímo v našem skladu a v závislosti na vytížení skladu ho odešleme bez většího prodlení

30 kusov s odoslaním do 7 dní

Zboží máme zarezervované v našem partnerském skladu. Po nezbytném převozu (1-3 dny) na náš sklad ho odešleme bez dalšího prodlení.

11.99 €
9.96 €

 

9.96

Patentovaný aplikátor guliek Mr. Blast INSIDER

Tento šikovný aplikátor odporúčame všetkým, ktorí si chcú dopriať svoju obľúbenú príchuť za všetkých okolností. Horným otvorom naplníte INSIDER guľkami so svojou obľúbenou príchuťou/príchuťami a v dvoch rýchlych a jednoduchých krokoch aplikujete guľku do klasickej cigarety, slimky aj HEETky.

Hlavné znaky aplikátora Mr. Blast INSIDER

  • extrémne rýchla aplikácia guľky do filtra
  • vhodný na aplikáciu guliek do klasických cigariet, slimiek aj HEETiek
  • zásobník na 100 guliek (celé veľké balenie)
  • pri použití INSIDER aplikátora sa nemusíte báť, že guľky rozsypete
  • jednoduché intuitívne použitie
  • rozmery aplikátora: 8 x 3 cm

O značke Mr. Blast

Značka Mr. Blast distribuuje vysokokvalitné praskacie guľky so širokou paletou príchutí, a to od ovocných cez príchute nápojov až po prémiové. Guľky sú určené milovníkom ovocných a sviežich chutí, ktorým bola na základe smernice EÚ odopretá možnosť nákupu ochutených praskacích cigariet.

Guľky sú 100 % vegánske, úplne bezpečné a vyrobené z prémiových prírodných surovín. Neobsahujú škodlivé látky, takže nemôžu nepriaznivo ovplyvniť vaše zdravie. Všetky guľky sú vyrobené z prírodných olejov.